•  

    (+89) 44 3374 4220 - 24

  •  

    info@orumiehsteel.com

 

ما متعهد به ارائه بهترین کیفیت خدمات هستیم

چشم انداز آینده نزدیک

چشم انداز ما در آینده ای نزدیک، ارائه برخی از مواد اولیه مورد نیاز برای کشور مان و همسایگان خود مانند عراق، ارمنستان، ترکمنستان و غیره است. برای دستیابی به این موضوع، پروژه های ساختمانی شرکت فولادسازی ارومیه را در یک منطقه 250 هکتاری ایجاد کرده ایم.

  اطلاعات بیشتر

Next View

ما هر روز با استفاده از فولادی که تولید می کنیم زندگی میلیون ها نفر از مردم دنیا را لمس می کنیم. و به احتمال زیاد گروه فولاد ارومیه امروزه زندگی شما را تحت تاثیر قرار داده است، گروه فولاد ارومیه در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده فولاد در شمال غرب ایران است. ما یکی از معدود تولیدکنندگان فولاد یکپارچه هستیم - از معدن تا تولید و بازاریابی محصولات نهایی.

با پیروی از قانون رفتار گروه فولاد ارومیه، سیاست‌های ویژه‌ای در حوزه‌های عملیاتی مختلف ایجاد شده‌است که به ایجاد یکنواختی در فرآیندها به رویکرد کسب‌ و کار کمک می‌کند.

رضایت مشتری یک عبارت بازاریابی است که چگونگی تامین محصولات یا خدمات ارایه‌شده توسط یک شرکت را مشخص می‌کند. رضایت مشتری مهم است زیرا فروشندگان و صاحبان کسب‌وکار را با یک معیار که می‌توانند برای مدیریت و بهبود کسب‌وکار خود استفاده کنند، فراهم می‌کند.

فعالیت ما

نگاهی به فعالیت ما در گروه فولاد ارومیه

مواد خام

مواد خام

در تولید محصول نهایی از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده میکنیم تا بهترین عملکرد را در جذب مشتری در بازار را داشته باشیم.
مشتریان ما

مشتریان ما

با توجه به تعدد و تنوع مشتریان چه داخلی و خارجی همواره تلاش نموده ایم تا انواع محصول از نظر ابعاد و ضخامت را تولید و روانه بازار نموده تا رضایتمندی مشتریان را جلب نماییم.
بخش تست

بخش تست

تست هیدروستاتیک جهت آزمایش مقاومتی لوله های مورد استفاده در انتقال آب و گاز بکار گرفته می شود.
مدیریت کیفیت

مدیریت کیفیت

مدیریت کیفیت برای کنترل همه محصولات و نتایج آزمون برای تجزیه و تحلیل و گزارش به هیئت مدیره طراحی شده است.
بخش HSE

بخش HSE

سلامت، ایمنی و حفاظت از محیط‌زیست (HSE) یک بخش اساسی و ضروری در روش کار ما است.
بخش پشتیبانی فنی

بخش پشتیبانی فنی

بخش پشتیبانی فنی عملکرد جریان کار خود را تعریف می‌کند

  • ارائه خدمات پشتیبانی فنی و مشاوره.

ما پیشرو در تولید فولاد هستیم